fbpx

Studio Item to zespół działający prężnie w branży wzorniczej od 2016 roku. W skład zespołu wchodzą dwie projektantki: Joanna Pastusińska i Karolina Nowak. ​

Karolina Nowak​

Karolina Nowak to projektantka wzornictwa przemysłowego i komunikacji wizualnej. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i w Katowicach na kierunku wzornictwo. Zwyciężczyni konkursu Young Design 2017 wyłaniającego najbardziej obiecujących projektanów nowego pokolenia, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  Od października 2017 roku wykładowca na ASP w Katowicach na kierunku wzornictwo, prowadzi zajęcia z projektowania produktu oraz ergonomii.

Joanna Pastusińska

Joanna Pastusińska to projektantka wzornictwa, autorka wielu wdrożeń produktów, wizualizacji oraz identyfikacji firmowych. Z każdego projektu wynosi specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie, którym dzieli się ze studentami Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach jako wykładowca produktu i modelowania 3D. Jako rozpoczynająca projektantka została laureatką Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla studentów uczelni artystycznych oraz Nagrody Biura Projektowania Systemów Cyfrowych. W 2015 roku została finalistką konkursu ELLE Decoration – Młodzi na start, za projekt wzoru i ucha filiżanki.

 
Add to cart